Apie mus

Istorija

Mažoji bendrija „Žemelda“ turinti savo istoriją įmonė. Veikla prasidėjusi nuo vieno žmogaus svajonės, individualaus darbo ir išaugusi iki mažos statybinės įmonės su tikslais kurti aplinkai draugiškesnius kasdienio gyvenimo sprendimus. Darbams vadovauja kvalifikuotas, aukštąjį inžinerinį išsilavinimą įgyjęs statybos vadovas, turintis ne tik didelį teorinių žinių bagažą, bet ir sėkmingą darbo praktiką, kurios dėka įmonė pasiekia aukštų darbo rezultų.

MB  „Žemelda”  turinti daugiau kaip 10 metų patirtį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, siūlo nemokamą, kvalifikuotų specialistų konsultaciją Jūsų objekte. Mūsų didelę patirtį turintys ir aukštos kvalifikacijos meistrai įgyvendins bet kokio sudėtingumo darbus aukščiausiame lygmenyje, draugiškoje aplinkoje, taupant jūsų laiką ir biudžetą.

 

Užsakovai: Alytaus apskrityje veikiantys, valstybinio bei privataus sektoriaus ūkio subjektai, taip pat fiziniai asmenys. 70% mūsų užsakovų kreipiasi į mus pagal rekomendacijas.

Įmonė turi savo transportą bei įrankius. Yra sudariusi sutartis su statybinių medžiagų tiekėjais

Vertybės: sąžiningumas. Atsakingumas. Profesionalumas. Kokybiškas darbas. Efektyvūs sprendimai.

Tikslai: profesionaliai teikti paslaugų kokybę. Laiku ir kokybiškai atlikti visus įsipareigojimus užsakovams. Įsisavinti ir naudoti naujausias technologijas įmonės veiklos srityje. Pastoviai kelti darbuotojų kvalifikaciją. Tausoti darbo priemones ir gamtą

Šūkis: Kuriame aukštesnės kokybės aplinką verslui, visuomenei ir žmonėms